Życzenia świąteczne po niemiecku od uczniów klas 2-3.

Nauka każdego języka obcego, niemieckiego też, to nie tylko gramatyka i słownictwo. W okresie przedświątecznym nie może zabraknąć lekcji kulturowych z zakresu tradycji i obrzędów obszaru niemieckojęzycznego. Po zaśpiewaniu kolęd i poznaniu zwyczajów świątecznych, na zdalnych lekcjach języka niemieckiego uczniowie przygotowali e-kartki świąteczne. Za pomocą tych pięknych prac składamy niemieckojęzyczne, lecz płynące z polskich serc życzenia WESOŁYCH ŚWIĄT. Niech atmosfera Świąt i życzliwość nie zna granic!

A.Ś